Varioplast Sp. z o.o
Poznań, ul. Rabczańska 1
GSM +48 NOT0
GSM +48 NOT5 (english)
więcej>>  


       TROCAL InnoNova 70.A5 classic: Okna najbardziej funkcjonalne

Rozwiązanie dla każdego stylu architektonicznego. Dzięki ukadowi niezlicowanych powierzchni ram i skrzydeł oraz atrakcyjnie małej szerokości widocznej TROCAL InnoNova 70.A5 classic  stwarza możliwości dowolnej i wyjątkowej aranżacji fasad. Jednak system ten nie tylko poprzez swój wygląd potrafi sobie zjednać klientów.

Zalety okien Trocal classic:

Podwyższona szczelność

System z uszczelką przylgową wyróżnia się zastosowaniem wewnętrznej i zewn?ęrznej uszczelki o zwiększonej powierzchni przylegania. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów przewietrzania, okna są wentylowane tam gdzie powinny (aprobata techniczna AT-15-6179/2005). Elastyczne uszczelki o długotrwałej żwotności gwarantują perfekcyjną ochronę przestrzeni między skrzydłem a ościeżnicą okna.

Podwyższona sztywność. System 5-komorowy

Wyjątkowy w swoim rodzaju kształt komór, wzorowany na najlepszych rozwiązaniach natury, przypominający plastry miodu. Rozwiązanie to zapewnia wysoką stabilność okna i nie dopuszcza do odkształcenia się profili.

Kolory i wzory

Profile okienne występują w bogatej palecie kolorów. Powlekane jednostronnie, jak i dwustronnie okleiną drewnopodobną w szerokiej gamie wzorów. Okna i fasady zyskują dzięki ich zastosowaniu nowy wygląd.

Podwyższona izolacja cieplna

Zaostrzone wymogi, określone normami w zakresie ochrony energii cieplnej, są spełnione z dużą nadwyzką. Uzyskujemy to dzięki głębokości budowlanej równej 70 mm i ilości komór powietrznych wewnątrz kształtowników okiennych. Zastosowanie tego rozwiązania pozwala na osiągnięcie jednego z najlepszych w tej klasie współczynnika przenikania ciepła Uf rzędu 1,3 W/ m2K.

W zgodzie z naturą. GreenLine Technologa bezołowiowa.

GreenLine oznacza odpowiedzialność za stosowanie przyjaznych środowisku i nieszkodliwych dla człowieka tworzyw sztucznych. Jest to nasz wkład w przestrzeganie wytycznych dotyczących dbałości o środowisko,
a co za tym idzie dodatni bilans ekologiczny. Okna GreenLine łączą z pożytkiem dla kazdego ekonomię i ekologie
w harmonijną całość!

TROCAL InnoNova 70.A5 classic. Pobierz plik.


  Internetowa sprzedaż okien projekt strony artso.pl - cms